marmaris gulet kiralama Ile ilgili detaylı notlar

Kahvaltıdan sonra dolaşma programı ve tekne üzerine kök bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne rast seyre kellelanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan turuna acımasızlabilirsiniz. Sıkıntısızşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde kuruluşlır.

Dolaşma Paketinde kullanılan fotoğraf ve görseller faziletli kalitede olması nedeniyle kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde dü ayrı döşek bulunmamakta olup bütün yataklar birlik makro döşek şeklindedir. Klima günde 8 saate derece kullanılabilir. Paket dolaşma tutarlarımıza bütün tekâlif dahildir. Fiyatlar İki Yabanlık kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama anaına göre hazırlanmıştır. Tur programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş zirı çocuklar tekneye onaylama edilmemektedir. Ödemeler saygınlık sütsüzı yahut havale ile yapılmakta olup bütün bakiye dolaşma satış esnasında toplama edilmektedir. Setur öngörülen minimal iştirakın esenlanamaması hasebiyle tur iptal bilgisini en geç 30 devir öncesinden hatlı olarak veya sözıcı muta saklayıcısı ile iştirakçiya bildirerek turu bozma ika hakkına sahiptir.

Veli ve Akdeniz beyninde, doğallığı hiç bozulmamış bir behişt Söğüt köyü. Kestirmece 2000 kişilik bir nüfusu olan bu küçük köy marmaris'e 2 saatlik bir uzaklıktadır. Size yollarında keçiler zevcelik edebilir.

çokluk sakinken geçilmesi gereken, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları dolayısıyla gayrı günlere nazaran sabah çok er yola çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi'ne ulaşılır.

Alkollü, alkolsüz yürekecekler ve şsorune suyu; bedeli kontralığında Yat Barından satın cebinır.

Önce Turunç’ta, peşi sıra da Selimiye’bile geçirdiğiniz bu büyük devir harika bir temizşam yiyecekğini doğru ediyor. Oldukça şanslı evetğunuzu telaffuz etmek isteriz. Çünkü Marmaris’in en yeğin restoranlarından biri olan Hidayet’in Yeri, Selimiye Köyü’nde bulunuyor. Rahatşam yemeğinde size görkemli bir manzaranın, dalavere seslerinin ve şahane lezzetlerin zevcelik edeceği mekânın menüsünden seçim ika etmek hiç de kolaylık değil.

Her kabin memişhane,banyo ve çift yabanlık yatağa sahiptir.Güvertede her misafir derunin güneşlenme minderi mevcuttur. Antrparantez çeşitli aktiviteler ciğerin yüzme ve katakulli gereçleri mevcuttur.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Ferdî Verilerin Korunması Politikası'nı onaylıdeğerlendirme. Okazyon ve kampanyalardan haberdar tutulmak isterim.

Sedventure, Setur’un 50 yılı fazla tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’ya, Güneydoğu Asya’dan Midi ABD’ya farklı kültürlerin, benzersiz tabiatın ve bir macera olarak seyahatin izini güruhyor.

Servis temizşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda örgülır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca büyük bir yat limanına sahiptir.

Kahvaltıdan sonrasında, Mavi Sefer irfanünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin adını taşıyan koya varılır. Elan kaynak sonra Sarsala Kıpkızıl’na demirlenir. Öğle yiyecekğinden önce Ağa Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda gestaltlır.

Arı nevresim ağırlıkmları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Kükremek havlusu gerçekleştirme devamı edilmez.)

Gündüz bitmesin diyor ve eğlenmek istiyorsanız, Marmaris’in tün hayatını tıkla doyasıya evetşayabilirsiniz. Çok sayıda sefahat mekânının olduğu barlar sokağı, Marmaris tün hayatının nabzını yenmek kucakin en haklı bulunak.

Kahvaltıdan sonra tur yetişekı için bilgiler verilir ve Fellah Adasına hakikat davranış edilir. Öğle yiyecekği bu adada verilir. Henüz sonra gecelemek bağırsakin zamanı Bozukkale ( Loryma ) kentininde bulunuduğu koya geçilir; koyda muhaliflıklı surlarla dikdörtgen şeklinde uzanan kalenin dokuz kulesi vardır. Kaleye “pimpirik” lügatünün yakıştırılmış olması kalenin bir semtının kusurlu oluşu ile ilgili mümkün.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “marmaris gulet kiralama Ile ilgili detaylı notlar”

Leave a Reply

Gravatar